Kariéra / Zaměstnání

Hledáme nové kolegy a kolegyně do týmu chráněné dílny Hands s.r.o.

Šička / švadlena levandulové farmy

Hledáme nové spolupracovníky na pozici „šička / švadlena“ do výroby levandulové farmy, výroba ručně zpracovávaných produktů, práce pro chráněného zaměstnavatele zaměstnávajícího zdravotně postižené.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • práce se šičími stroji
  • jedno směnný provoz
  • nejlépe na plný úvazek / není podmínkou

Nabízíme:

  • hodinová mzda 66 Kč
  • 20 dnů dovolené
  • odměny za dobrou práci
  • odměny za práci převyšující plán
  • jednoduchá manuální práce bez náročnosti na pohybový aparát zaměstnance
  • možnost odběru obědů, oběd 65 Kč s příspěvkem zaměstnavatele

Místo výkonu práce:
Starovičky 350

Kontaktní osoba: Stanislav Bíza
Telefon: 607 725 634
Email: biza@hands.cz

Operátor výroby konektorů a kabelových svazků

Hledáme nové spolupracovníky na pozici „Operátor výroby konektorů“ a kabelových svazků, práce pro chráněného zaměstnavatele zaměstnávajícího zdravotně postižené.

Požadujeme:

  • práce se stroji na výrobní lince
  • dvou směnný provoz

Nabízíme:

  • kvartální bonus 3000 Kč při dodržení pravidel a práci bez reklamací
  • možnost odběru obědů, oběd 65 Kč

Areál společnosti Kampos s.r.o., Blanenská 355, 664 34 Kuřim

Pracovník a obsluha třídící linky papíru

Na pozici „Pracovník třídící linky papíru“ hledáme do naší chráněné dílny nové kolegy.
Jedná se o pracovní pozici na plný nebo i zkrácený pracovní úvazek pro osoby se zdravotním hendikepem nebo stupněm invalidity 1. až 2. pro zaměstnavatele na chráněném trhu práce. Nástup možný ihned. Na pozici hledáme dva nové zaměstnance.

Náplň práce:
- třídění starého sběrného papíru na frakce (lepenka, noviny, časopisy atd.)
- ruční naplnění papíru na dopravníkový pás
- obsluha lisu na papír, lisování

Požadujeme:
- průkaz invalidity 1 až 2. pro splnění podmínky chráněného trhu práce
- manuální zručnost, odolnost a zvedání břemen do 10 Kg
- chuť a pracovní nasazení

Nabízíme:
- pracovní uplatnění na trhu práce
- nástupní plat 66,- Kč
- příspěvek na obědy
- plus další možné bonusy za splnění plánu

Pracoviště:
- pracoviště se nachází ve společnosti Hanátly a.s. ve Velkých Pavlovicích
Dotazy k pracovnímu místu směřujte na naší kontaktní osobu. Těšíme se na Vás.

Kontaktní osoba:
Stanislav Bíza